КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад: спеціаліст І категорії відділу фінансів, економіки та інвестицій  Клеванської селищної ради – 1 посада. Вимоги до кандидата: У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, що досконало володіють державною мовою та вмінням  роботи за комп'ютером.

18:18:58 12.11.2020

Конкурси на заміщення вакантних посад

Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад: спеціаліст ІІ категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Клеванської селищної ради – 1 посада. Вимоги до кандидата: У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконало володіють державною мовою, вміння  роботи за комп'ютером.

16:47:35 10.09.2020