Конкурс проектів розвитку територіальних громад

Дата: 03.02.2018 23:06

УВАГА!!! У 2018 році Рівненська обласна державна адміністрація та Рівненська обласна рада проводить Фото без опису

на який передбачили 1,8 мільйони гривень.

УВАГА!!! Цього року Рівненська обласна державна адміністрація та Рівненська обласна рада проводить конкурс проектів розвитку територіальних громад на який передбачили 1,8 мільйони гривень.

У 2018 році конкурс проектів розвитку територіальних громад розпочинається дещо раніше, тому активніші громади матимуть більше часу на написання якісних проектів. Долучатися до нього можуть всі ініціативні та небайдужі жителі Клеванської ОТГ. Найбільш якісні розробки профінансують за гроші обласного бюджету.

Розробки проектів, які подаватимуться на Конкурс, повинні відповідати пріоритетним напрямам – поліпшення соціальних послуг для людей, енергозбереження та розвитку підприємництва. Окрім цього, вперше за історію реалізації конкурсу готувати можна й проекти, які стосуються туризму.

Заявки (реєстраційні карти) проектів надсилати: поштою на адресу 35312, смт. Клевань, вул..І.Франка,20, смт.Оржів, вул..Заводська,5, а також на електронну пошту klevanska_rada@ukr.net. з поміткою «На Конкурс». (додаток 1)

Заявки прийматимуться до 26 лютого 2018 р. Потому конкурсна рада до 02 березня обере переможців конкурсу і буде формувати подання на область. Кількісний та персональний склад комісії буде визначений окремим розпорядженням голови Клеванської селищної ради.

З офіційною інформацією щодо оголошеного Конкурсу можна ознайомитись на веб-сайтах Рівненської обласної державної адміністрації www.rv.gov.ua та Рівненської обласної ради: www.oblrada.rv.ua.

Консультації щодо підготовки проектів для участі у Конкурсі можна отримати в Клеванській селищній раді.
Контактна особа консультант:
Володимир Мокляк.    тел.моб. (067)363-10-21. Тел..роб. 0362-27-11-87, е-mail: klevanska_rada@ukr.net.
Консультації надаються до 25 лютого 2018 року.

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

Енерго- та ресурсозбереження (окрім проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн.)
100 000 грн.

Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню
100 000 грн.

Розвиток туристичної діяльності