Клеванська громада
Рівненський район, Рівненська область

Рівненська федерація хортингу на Чемпіонаті України з Хортингу

Від імені федерації та клубу висловлюємо велику подяку Клеванській селищній раді та окремо голові селищної ради Жовтянському Д. М. за всебічну підтримку та розвиток Хортингу в селищі Клевань, Оржів.

Наші спорсмени здобули 4 медалі. Соловей Дмитро (МСМК) 1 місце серед дорослих. Коваленко Анатолій  1 місце серед юніорів, Маслюк Олексій 1 місце серед юнаків та Озарчук Саша 3 місце юнаки.

Також хотілось би відзначити бійців які показали мужній характер та гідно себе проявили, це Матвєєв Юрій посів 5 місце серед дорослих. Ремша Олександр поступився у виході в півфінал та посів 4 місце. Та Плащевич Микита також посів 5 місце.

Спортсменів підготували тренери Шукалюк Юрій Святославович (тренер в Клевані) та Соловей Дмитро Олександрович (тренер в Оржеві).

Наступні свої перемоги спорсмени будуть виборювати на Чемпіонаті світу з хортингу який пройде в Латвії м. Даугавпілс. 20-23 квітня.

Тренери Yury Shukalyuk та Dmytro Solovey