Конкурс на зайняття вакантної посади  директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  не відбувся!

Дата: 12.05.2021 15:29

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Клеванської селищної ради повідомляє,  що відповідно до протоколу № 1 від 11.05.2021 року засідання  конкурсної комісії по проведення конкурсу на зайняття вакантної посади  директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  після перевірки документів кандидатів на дану посаду, конкурсною комісією не допущено жодного з кандидатів до участі в  конкурсі у зв’язку з тим, що  подані документи не відповідали вимогам, визначеним у пп.2 п.22 постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору».

В. о. начальника відділу

соціального захисту та охорони

здоров'я населення                                                                    Тетяна ЯЩУК