Увага! Громадські слухання!

Дата: 11.05.2021 16:47

ОГОЛОШЕННЯ !!!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Адміністрація Клеванської селищної ради запрошує Вас на загальні громадські слухання щодо розгляду питання «Схвалення Правил благоустрою території населених пунктів Клеванської селищної ради», які відбудуться:

• о 14:00 годині 14 травня 2021 року в актовій залі адміністративної будівлі Жобринського старостинського округу за адресою: вул. Центральна, 7 у с. Жобрин Рівненського району Рівненської області
  •  о 15:00 годині 16 травня 2021 року у Будинку культури смт Клевань за адресою: вул. Тиха, 16 у смт. Клевань Рівненського району Рівненської області;
  • о 15:00 годині 16 травня 2021 року у Будинку культури смт Оржів за адресою: вул. Заводська, 3 у смт. Оржів Рівненського району Рівненської області.

Додатково ознайомитися з проектом рішення та змістом регуляторного акту «Правила благоустрою території населених пунктів Клеванської селищної ради» Ви можете на веб-сайті селищної ради у розділі «ОГОЛОШЕННЯ», а також за особистим зверненням:

- центральна адмінбудівля Клеванської селищної ради за адресоюсмт Клевань, вул. І. Франка, 20 (ІІ поверх, каб. № 27, запитувати Ящук І.В.),

- адмінбудівля селищної ради у смт Оржів, вул. Заводська, 5 (ІІ поверх, запитувати Рожкову Мирославу Василівну);

- адмінбудівля селищної ради у с. Жобрин, вул. Центральна, 7 (І поверх, запитувати  Новіцьку Нелю Миколаївну).

Правила благоустрою

(натисніть для завантаження)

Пропозиції мешканців громади щодо внесення коригування до проєкту

«Правила благоустрою території населених пунктів Клеванської селищної ради»