ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 07.05.2021 15:21

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

13 - 14   травня 2021р., з 09:00 до 17:00  буде відсутня електроенергія в с.Оржів частково: вул. Б.Хмельницького, Зелена, Джерельна, Коновальця, Жовтнева, Франка, Паркова.

17 - 21   травня 2021р., з 09:00 до 17:00  буде відсутня електроенергія в с.Оржів частково: вул. Вишнева, Грушевського, Ковпака, Л.Українки, Лугова, Молодіжна, Набережна, Приходька, Східна, Франка, Центральна.

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.

У разі виникнення питань - звертайтесь без вагань!

ПрАТ "Рівнеобленерго"

тел. 69-42-98