В Україні 35-ті роковини катастрофи на ЧАЕС

Дата: 26.04.2021 09:24

Аварія на Чорнобильській АЕС, 26 квітня 1986 року, стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля.

Проходять роки після даної трагедії, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Визначити масштаби катастрофи та її впливу на здоров'я людей важко й досі.

Сьогодні ми з глибокою шаною вклоняємося перед тими, хто боровся з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які ціною власного життя врятували світ від загрози радіації! Цей подвиг не буде забутий ніколи!

З повагою,

Селищний голова                                                                Галина Кидун