Озеленення територій – турбота про довкілля!

Дата: 06.04.2021 11:56
Кількість переглядів: 2062

В рамках відзначення весняної Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», яка щороку триває майже місяць до Дня довкілля, який відзначаємо у третю суботу квітня (17 квітня 2021 р.), вже за доброю традицією працівники Клеванської селищної ради долучилися до висаджування дерев.

Фото без описуФото без опису

5 квітня заступники селищного голови Ірина Тимощук та  Віталій Ваколюк, працівники виконавчого апарату та структурних підрозділів Клеванської селищної ради спільно з представниками ДП «Клеванський лісгоп» висадили  близько 3400 саджанців дуба та модрини на полощі 0.7 га.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Варто зауважити, що було висаджено трирічні культури дуба, такі саджанці добре приживаються та потребують мінімального догляду.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На завершення акції директор ДП «Клеванський лісгоп» Олександр Майоров щиро подякував всім, хто долучився до такої важливої і необхідної справи – ПРИМНОЖЕННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ НАШОГО КРАЮ!