Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади (завершено)

Дата: 26.03.2021 15:06

Клеванська селищна рада

оголошує конкурс на заміщення наступної  вакантної посади:

• начальник відділу інфраструктури, архітектури, комунальної власності та земельних відносин Клеванської селищної ради – 1 посада.

У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу економічну або будівельну освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, мають стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах  державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років, вільно володіють державною мовою та вмінням  роботи за комп'ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4. Копія документу про освіту з додатками;

5. Копія документа, що посвідчує особу ( копія паспорта громадянина України);

6.Копія військового квитка (для військовослужбовців та     військовозобов’язаних);

7. Копія трудової книжки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі  подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» ( в електронному вигляді).

Додаткову інформацію щодо основних  функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт.Клевань, вул.І.Франка, 20, тел.27-18-72.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення про конкурс (до 25 квітня 2021 року включно).

Селищний голова                                                                                Галина КИДУН