Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 26.02.2021 15:22

Повідомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акта Клеванської селищної ради

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, депутатів селищної ради, Клеванська селищна рада оприлюднює проект рішення «Про схвалення проекту рішення «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Клеванської селищної ради».

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 год. до 17.00 год., перерва з 13.00 год. до 14.00 год., крім вихідних) на інформаційному стенді Клеванської селищної ради за адресою: смт. Клевань, вул. І. Франка, 20, а також на сайті Клеванської селищної  ради з 01 березня 2021 року.

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних, юридичних осіб, депутатів селищної ради до проекту рішення Клеванської селищної ради прийматимуться протягом одного місяця з дати оприлюднення.

Адміністрація Клеванської селищної ради