Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 14.08.2020 19:21

оновлено

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування
пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку, а саме: «Д
етальний план території кварталу житлової забудови по вул. І.Франка та по вул. Надії в смт Клевань на території Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області»

1) інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

- мета: будівництво та обслуговування  житлових садибних будинків з врахуванням всіх планувальних обмежень. Впорядкування вулично-дорожньої мережі. Визначення граничних параметрів забудови

- склад: текстові та графічні матеріали згідно ДБН Б.1.1-14:2012

- зміст: В ДПТ опрацьовано планувальне рішення використання території, площею 9,5550га.

На території діють планувальні обмеження від:

2-метрова охоронна зона ЛЕП 0,4кВ

10-метрова охоронна зона ЛЕП 10кВ

2-метрова охоронна зона газопроводу низького тиску

7-метрова охоронна зона газопроводу високого тиску

3-метрова охоронна зона каналізації

5-метрова охоронна зона водопроводу

За функціональним призначенням земельна ділянка відноситься до житлових територій, а саме Ж-1 Зона садибної житлової забудови- зона призначена для розташування одноквартирних житлових будинків до двох поверхів (не враховуючи цокольний) із земельними ділянками.

В межах розробки території запроектовані: індивідуальний житловий будинок садибного типу, майданчик для ігор дітей, майданчик для відпочинку дорослого населення, магазин, трансформаторна підстанція, майданчик для сміттєзбірників.

2) основні техніко-економічні показники, зокрема графічні матеріали, що відображають зміст містобудівної документації:

Площа в межах розробки ДПТ – 9,5550 га;

Поверховість – 2 пов.;

Гранична висота – 10 метрів;

Ступінь вогнестійкості – ІІІ

Кількість новостворених земельних ділянок під  житлову забудову – 44 шт

Кількість населення – 184 особи

Житловий фонд – 4500 м2

Щільність населення – 18 люд/га

3) відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення:

- замовник – Клеванська селищна рада
- розробник – ФОП Назаренко Катерина Юріївна
- підстава - Рішення селищної ради № 430 від 14 червня 2019 року та завдання на розроблення ДПТ
4) інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: ознайомитися з проектом містобудівної документації можна у будівлі Клеванської селищної ради з 9.00 до 12.00, протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту містобудівної документації на сайті Клеванської селищної ради (http://klevanska.gromada.org.ua) та повідомлення про початок процедури розгляду для врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації.
5) інформацію про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій, та адресу, за якою  можуть  надсилатися пропозиції (зауваження):
- посадова особа замовника містобудівної документації - Бойко Анатолій Миколайович (начальник відділу інфраструктури, архітектури, комунальної власності та земельних відносин Клеванської селищної ради)
- особа відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій - Вельгош Василь Михайлович (головний спеціаліст відділу інфраструктури, архітектури, комунальної власності та земельних відносин Клеванської селищної ради)
- адреса, за якою можна надсилати пропозиції: вул. І. Франка, 20, смт Клевань, Рівненський район, Рівненська область, 35312
6) відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції, зауваження від громадян будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення у приміщенні Клеванської селищної ради до 17 вересня 2020 року
6-1) інформацію про дату, час і місце проведення громадських слухань: Громадське слухання відбудеться в приміщенні Клеванського будинку культури 17 вересня 2020 року о 10.00 год, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, смт Клевань, вул. Тиха, 16.
7) інформацію стосовно запланованих інформаційних заходів: презентація містобудівної документації запланована на 17 вересня 2020 року в приміщенні Клеванського будинку культури.