Заходи, які здійснюються в Клеванській громаді щодо соціального захисту населення

Дата: 31.08.2020 16:21

1. В минулому році 3 (троє) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  Клеванської ОТГ отримали компенсацію з державного бюджету для придбання власного житла у сумі 1082334 грн. Кошти були розподілені рівномірно між трьома особами та використані на придбання власного житла в межах Рівненського району.

Кошти з державного бюджету у 2019 році отримали:

•  Музика Ольга Еріківна, 06.07.1997 р.н., жителька смт Клевань, перебувала на квартирному обліку з 2013 року.

Придбала житло в м. Здолбунів, Рівненська область Рівненський район.

• Остапенко Ігор Володимирович, 26.01.1997 р.н., житель смт Клевань, перебував на квартирному обліку з 2014 року.

Придбав житло в м. Здолбунів, Рівненська область Рівненський район.

• Веремчук Микола Тарасович, 22.05.1997 р.н., житель смт Оржів, перебував на  квартирному обліку з 2013 року.

Придбав житло в м. Здолбунів, Рівненська область Рівненський район.

2. В 2019 році було оздоровлено - 36 дітей, в 2020 році було оздоровлено лише - 14 дітей , в зв’язку із епідеміологічною ситуацією

3. В 2019 році отримали фінансування з місцевого бюджету на придбання шкільної та спортивної форми діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування - 11 дітей, в 2020 році –11  дітей.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Славутської  міської ради