Вітання та подарунки до Дня захисту дітей (фото)

Дата: 01.06.2020 17:04

1 червня — Міжнародний день захисту дітей

Посмішки дітей — це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. В них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце.

Тож нехай від сьогодні, кожен старається зробити життя кращим і безпечнішим ддля усіх маленьких мешканців нашої громади!

Щоби вони про війни і ворожнечі дізнавалися тільки з книжок.
І нехай нашим діткам завжди сонце світить яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі лише для них будуть сяяти мільйони красивих зірок!!!

Привітали подарунками дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування селищний голова Жовтянський Дмитро Миколайович, перший заступник Володимир Мокляк та в.о. старости Галина Кидун.