Інформація про коронавірус COVID-19

Дата: 12.03.2020 11:37

З метою зниження ризиків поширення коронавірусної інфекції COVID-19, Товариством Червоного Хреста України створено інформаційні матеріали з профілактики захворювання. Відео, друковані плакати та кишенькові пам’ятки розроблені Червоним Хрестом України на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та схвалені Міністерством охорони здоров’я України.

Згідно з Законом України «Про Товариство Червоного Хреста України», Товариство співпрацює з державними органами та виконує допоміжну роль. Саме тому Червоний Хрест України наразі об’єднує зусилля з органами державної влади, входить до тимчасових протиепідемічних комісій при облдержадміністраціях, координує дії з уповноваженим Президента з питань волонтерської діяльності, вже шостий день поспіль входить в оперативний штаб у Нових Санжарах, координує, отримує від волонтерських організацій, компаній, небайдужого населення допомогу, закуповує необхідне для людей, які перебувають в обсервації, та передає до медичного центру. За весь час роботи до Медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари», де перебувають 72 людини, евакуйовані з Китаю, і 22 члени екіпажу та супроводжуючого медичного персоналу, було зібрано та передано допомоги на майже 287 тис. грн. Оскільки 22 лютого Медичний центр заборонив передавати їжу з міркувань безпеки людей у обсервації, близько 300 кг продуктів Червоним Хрестом було передано до шкіл-інтернатів і дитячих будинків сімейного типу.