Привітання селищного голови з Днем працівника лісу

Дата: 13.09.2019 12:44

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЛІСУ ТА ЛІСОВИХ ГАЛУЗЕЙ,
ветерани лісового господарства!

Щиро вітаю усіх вас, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу!

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, Ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Переконаний, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.

Щиро бажаю вам, щоб кожен день життя дарував вам радість від спілкування з природою та відчуття задоволення від улюбленою справи!

Нових вам успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку!

Селищний голова: Д.Жовтянський