Привітання селищного голови з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 22.08.2019 11:56

Шановні жителі громади, ветерани, учасники бойових дій!

З нагоди великого національного свята нашої державності - Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора -
Бажаю всім миру, спокою та злагоди, міцного здоров`я, успіхів у всіх починаннях заради процвітання незалежної України та нашої громади!
Також від щирого серця й від усієї душі зичу вам та вашим рідним щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги у всіх ваших справах! І нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім`я Соборної, Незалежної, Демократичної та Процвітаючої України.

З СВЯТОМ ВАС!