Конкурс на заміщення вакантної посади (начальник відділу центр надання адміністративних послуг))

Дата: 21.08.2019 14:45

Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

- начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Клеванської селищної ради – 1 посада.

Вимоги до кандидата:
У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного напрямку за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж  служби в органах місцевого самоврядування  та на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, досконало володіють державною мовою, вміння  роботи за комп'ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
4. Автобіографія;
5. Копія документу про освіту з додатками;
6. Копія документа, що посвідчує особу (копія паспорта громадянина України);
7. Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» в електронному вигляді;
9. Копія трудової книжки (завірена за місцем роботи)

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт.Клевань, вул.І.Франка, 20, тел.27-18-72.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 21 вересня 2019 року включно.