Інформаційно-туристичний центр

Дата: 14.07.2019 11:40

З 25 травня 2019 року в Клеванській об`єднаній територіальній громаді розпочав свою роботу Туристично-інформаційний центр. Саме тут туристи мають змогу отримати необхідну інформацію про місце перебування. Координатори центру допоможуть мандрівнику спланувати власний туристичний маршрут, нададуть інформацію про туристичні об’єкти Клеванської громади та Рівненської області, супутні послуги. В туристично-інформаційному центрі можна придбати сувенірну продукцію, роздатковий матеріал, буклети про туристичні родзинки регіону та замовити екскурсії згідно затверджених туристичних маршрутів: «Тунель кохання» (смт Клевань), «Кам`яні сонати» (смт Клевань), «Клеванська старовина» (смт Клевань) та «Незвідана сторона» (смт Оржів).

Туристично – інформаційні центри діють в двох приміщеннях:

• за адресою: 35312 Рівненська обл., Рівненський р-н, смт Клевань, вул. Космонавтів (Тунель кохання).

Графік роботи офісу:

Субота 1000 – 1700 год.;

Неділя 1000 – 1700 год.

• на базі Публічної бібліотеки Клеванської селищної ради (35312 Рівненська обл., Рівненський р- н, смт Клевань, вул. Івана Франка, буд. 17).

Графік роботи офісу:

Понеділок – четвер   09.00 – 18.15 год.;

П’ятниця;- неділя      09.00 – 1700 год.;

Субота – вихідний;

Останній четвер місяця – санітарний день.

Координатори центру:

Лілія Тимощук – тел. +380966562296;

Любов Коротчук – тел. +380685137433.