СЕМІНАР З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ 25-06

Дата: 19.06.2019 18:30

Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine), ГО «Енергійна Країна» та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України раді повідомити, що Програма сприяння підвищення енергоефективності об’єднаних територіальних громад України подовжується у 2019 р.

У 2019 році заплановані 5 семінарів, що відбудуться для осіб, які задіяні у прийнятті, впровадженні та промоції рішень з питань енергоефективності у об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) країни.

Проект передбачатиме активне залучення представників ОТГ до програми. Громади будуть попередньо готуватись до семінарів – аналізувати впроваджені проекти, формувати перелік проблемних питань та перспективних рішень. В ході семінару відбудеться практикум з енергетичної та економічної оцінки заходів енергоефективності (ЕЕ) та впровадження відновлювальних джерел енергії (ВДЕ). Запланований й огляд технічних особливостей проектів у сфері ЕЕ та ВДЕ: утеплення пінопластом та мінеральними ватами окремих частин та всієї будівлі, енергетичні аудити, заміна вікон, твердопаливні котли, пелети (у тому числі з соломи), енергетичні культури, СЕС, ВЕС, біогазові установки, зелений тариф, малі ГЕС, сонячні водонагрівачі, центральне теплопостачання, світлодіодні лампи, теплові насоси. Під час семінару також будуть розглянуті питання реалізації заходів з енергозбереження за допомогою механізму ЕСКО.

Запрошуємо всіх зацікавлених 25 червня 2019 року на семінар у смт Клевань

(Ресторанно-готельний комплекс «Скольмо», вул. Богдана Хмельницкого, 1, смт Клевань, Рівненська область).

Початок семінару – 10:00. Участь у семінарі безкоштовна за умов попередньої реєстрації.

На семінар запрошуються:

• керівники ОТГ/міських рад,
  • начальники та спеціалісти профільних управлінь та відділів міських/сільських/селищних рад,
  • Керівники закладів комунальної форми власності,
  • Головн і інженери закладів комунальної форми власності,
  • Депутати місцевих, районних, обласних рад,
  • Представники громадянського суспільства

Для реєстрації обов’язково потрібно відправити лист з іменами, контактними даними та посадами учасників на електронні адреси: ek.ua@ukr.net та gromada.klevan@gmail.com до 24 червня 2019 року.

З усіх питань щодо участі, партнерства та додаткової інформації просимо звертатися до організаторів:

Громадська організація «Енергійна Країна»

Контактна особа: Лилия Гричулевич

тел.: 095 7315023,  e-mail: ek.ua@ukr.net

Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine)

Контактна особа: Mariia Koval

тел.: 044 234 00 38, e-mail: maria.koval@fes.kiev.ua

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)