Привітання селищного голови з Днем Святої Трійці

ЩИРО ВІТАЮ

жителів Клеванської об’єднаної територіальної громади
з Днем Святої Трійці!

Свято Трійці є торжеством віри, моралі й духовності. Нині  ми особливо відчуваємо потребу в тих цінностях, що надають наснагу жити, творити, перемагати!

Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд.

Нехай єднає нас світло незгасних людських чеснот, а духовне піднесення стане благодатною нивою для нових благих починань!

Нехай  Свята Трійця  і надалі приносить вам  радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Здоров'я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі — єдності, миру і розквіту!

Селищний голова: Д.Жовтянський