Результат проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки

Дата: 31.05.2019 18:14

Згідно наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту від 15 квітня 2019 року № 16 був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади директора Публічної бібліотеки Клеванської селищної ради.

Станом на 24 травня 2019 року у відділ були подані документи від двох претендентів - Громик Ірини Петрівни та Гуменюк Марії Володимирівни.

За результатами проведеного конкурсу, який відбувся 31 травня 2019 року, перемогу здобула Громик І.П. Конкурсна комісія рекомендувала відділу укласти контракт з переможцем на 5 років згідно Закону України "Про культуру".

Згідно ЗУ "Про культуру" ведеться протокол засідання та проводиться відеофіксація конкурсного відбору.

Протокол засідання конкурсної комісії №12