Проект ПРООН "HOUSES" для ОСББ

Дата: 01.06.2019 10:01

Якщо Вам не байдуже, в яких умовах жити і скільки витрачати на утримання своїх квартир-тоді Вам до нас!

4 червня о 14.00 в приміщенні Будинку культури смт Клевань (або у приміщенні Публічної бібліотеки що на вул. І.Франка), відбудеться навчання для жителів багатоквартирних будинків-представників ОСББ та людей, які обмірковують ідею створення ОСББ.

Ольга Кашевська, представник проекту ПРООН "HOUSES", Михайло Лук'яник, консультант програми IFC та Олена Шендера, представник Ресурсного центру підтримки ОСББ розкажуть, як створити ОСББ та господарювати самостійно, де шукати кошти, аби підвищити енергоефективність багатоквартирного будинку (замінити у ньому вікна чи утеплити фасад чи замінити дах).

Хочете жити в комфортнішому будинку - шукайте можливості, інформацію й людей, які вам допоможуть.

Вищеназвані експерти - до ваших послуг!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)