Привітання селищного голови з ВЕЛИКОДНЕМ!!!

Дата: 28.04.2019 06:01

СЕРДЕЧНО ВІТАЮ

жителів Клеванської об’єднаної територіальної громади зі світлим Христовим Воскресінням!

Великдень – це Свято любові та відродження, символ нашого спасіння. Щиро вірю, що Господь подарує нам мир, здоров’я, злагоду та  достаток.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було  чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Зичу, щоб Божа ласка завжди панувала у Ваших родинах.

Хай поблагословить Вас Воскреслий Господь своїми великими і щедрими милостями за Вашу плідну працю з людьми і для людей, а Великодні Дзвони пробудять у  серцях бажання будувати, берегти і творити одухотворене суспільство національної гідності, свободи, правди, і добра для громадян України та визнання світом.

Нехай у кожнім серці панує любов  та радість,а Великдень принесе мир та злагоду  і Господь дарує всім жителям Клеваня та Оржева свою благодать!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Селищний голова: Д.Жовтянський