АртЦентр Талантів - 2019

Дата: 01.04.2019 16:32

В  м.Рівне  22-24  березня  2019  року  відбувся III  Міжнародний  багатожанровий  фестиваль- конкурс  мистецтв  "АртЦентр  Талантів - 2019". Викладачі  Оржівської  музичної  школи  Клеванської  селищної  ради  прийняли  участь  у  цьому  конкурсі,  та  були  відмічені  членами  жюрі  за  якісне  та  високе  професійне  виконання  творів,  а  саме:  Жіночий  вокальний  ансамбль,  керівник  Аліна  Табакова,( номінація  академічний  вокал)  - нагороджений  дипломом  лауреатів  I ступеню, кубком  та  медалями.
Кардаш  Андрій  Васильович - нагороджений  дипломом  лауреата  I ступеню  (номінація  -  інструментальне  мистецтво).
Веноградова  Оксана  Василівна - нагороджена  дипломом  лауреата  I  ступеню  ( номінація  -  інструментальне  мистецтво).
Директор  музичної  школи  Табакова  Аліна  Ананіївна  привітала  та  подякувала учасникам  конкурсу  за  вагомі  досягнення, високий  професіоналізм  та  перемогу  в  конкурсі.