Засідання Координаціної ради

Дата: 18.03.2019 19:30

ОНОВЛЕНО  (додано ПРОТОКОЛ)

20 березня 2019 року о 12-00 відбудеться засідання Координаціної ради стосовно питань "Громадського бюджету"

(в приміщенні селищної ради смт. Клевань)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Відкриття засідання. Інформація про обрання із затвердженого персонального складу голови, заступника голови та секретаря Координаційної ради на виконання п.3.3. Положення про Бюджет участі (громадський бюджет) в Клеванській селищній раді, затвердженого рішенням селищної ради від 16 листопада 2018 року.

2. Погодження Координаційною радою форм, визначення порядку використання бланків та документів, які є додатками до Положення про Бюджет участі (громадський бюджет) в Клеванській селищній раді.

3. Встановлення Координаційною радою строків реалізації положень визначених Цільовою програмою Бюджету участі (Громадського бюджету) в Клеванській селищній раді, затвердженого рішенням селищної ради від 16 листопада 2018 року «Про затвердження Цільової програми Бюджету участі (Громадського бюджету) в Клеванській селищній раді».

4. Інші питання, вирішення яких віднесено до компетенції Координаційної ради.

Протокол засідання Координаційної ради