Виїзне засідання ІРЦ в Клеванському ліцеї №1

Дата: 14.03.2019 10:15

13 березня 2019 року колективом КУ"Клеванський інклюзивно-ресурсний центр" на чолі з директором Шагай Н.І. була надана методична, організаційна та консультативна допомога адміністрації та педагогічному коллективу Клеванського ліцею №1. Тематика робочого візиту стосувалась підготовки, організації та здійснення інклюзивної форми начання для дітей з особливими освітніми потребами у межах закладу загальної середньої освіти. Також проведені необхідні обстеження таких дітей та надана фахова методична допомога вчителям ліцею і батькам учнів. Колектив центру висловлює подяку директору, Фінчук Світлані Михайлівні та колективу закладу за організацію робочої зустрічі на високому професійному рівні.