Виїзне засідання ІРЦ в Оржівському ліцеї

Дата: 15.03.2019 09:54

14 березня 2019 року в Оржівському ліцеї працював колектив КУ"Клеванський інклюзивно-ресурсний центр". В умовах виїзного засідання директором Шагай Н.І. та фахівцями центру була надана консультативна, методична та організаційна допомога адміністрації та педагогічному колективу ліцею. У ході візиту розглядались та вирішувались питання щодо підготовки, організації та здійснення інклюзивної форми начання для дітей з особливими освітніми потребами у межах закладу загальної середньої освіти. Також проведені необхідні обстеження таких дітей та надана фахова методична допомога вчителям ліцею і батькам учнів. Колектив ІРЦ висловлює подяку адміністрації освітнього закладу за створення належних умов для проведення виїзного засідання.