Нарада керівників ЗЗСО та ІРЦ

Дата: 28.02.2019 08:27

25 лютого 2019 року у приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Клеванської селищної ради відбулась нарада керівників освітніх установ округу. Одне з важливих питань, що розглядалось на нараді було висвітлено директором КУ "Клеванський інклюзивно-ресурсний центр" Шагай Н.І. Мова йшла про провідні засади діяльності ІРЦ. У своєму виступі директор центу розповіла про наступне:

• надання методичної допомоги педагогічним працівникам дошкільної, загальної середньої, пофесійної (професійно-технічної) освіти з питань організації інклюзивного навчання;
  • взаємодія з педагогічними працівниками закладів освіти щодо виконання рекомендацій, зазначених у висновку центру;
  • надання консультативно-психологічної допомоги батькам або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами.