01.03.2019 р. Клеванська ОТГ отримає сертифікат закінченого будівництва об’єкту Оржівського садочку

Дата: 27.02.2019 20:29

Завдяки реалізованому проекту Державного фонду Регіонального розвитку спільно з Рівненська обласна державна адміністрація, Народним депутатом Юрій Вознюк., Рівненська районна державна адміністрація Клеванська ОТГ 1.03.2019 р. отримає сертифікат закінченого будівництва об’єкту Оржівського садочку.

На таку визначну подію мають завітати Прем'єр Міністр України Гройсман В.Б. та Міністр освіти Гриневич Л.М.

Запрошуємо 01.03.19 о 14.00 год. всіх жителів та гостей нашої громади на урочисте відкриття до новозбудованого дитячого садка.

В найближчі строки розпочнеться прийняття персоналу та набір діток у групи.