Ярмарка педагогічних ідей

Дата: 25.02.2019 10:33

21 лютого 2019 року Оржівський ліцей вперше зустрічав педагогів закладів загальної середньої освіти Клеванської ОТГ на “Ярмарку педагогічних ідей – 2019”. Цікаво, оригінально та в жартівливій формі вихованці ліцею представили конкурсантів свята. У конкурсі-ярмарку змагалися педагоги в таких номінаціях: “Біологія та екологія”, “Основи здоров’я”, “Хімія”, “Трудове навчання”, “Образотворче мистецтво”, “Музичне мистецтво”, “Практична психологія”, “Соціальна педагогіка”, “Етика та християнська етика”, “Фізична культура”. Милували око глядачів виступ фольклорного гурту “Намисто” (керівник Марія Дехтяр), виконавці спортивного-бального танцю “Престиж” (керівник Юлія Охнюк), драматичний гурт “Барвінок” (керівник Людмила Кордонець), викладацький склад вчителів Оржівської дитячої музичної школи. Переможцями у конкурсі стали: вчитель біології та екології Клеванського ліцею №2 Чорнобай Валентина Володимирівна, вчитель основ здоров’я Клеванського ліцею №2 Ковенько Наталія Вікторівна, вчитель трудового навчання Оржівського ліцею Кідун Оксана Анатоліїна, практичний психолог Клеванського ДНЗ Олійник Тетяна Віталіївна, практичний психолог Клеванського ліцею №2 Семчук Валерія Петрівна, практичний психолог Клеванського ліцею №1 Панчук Тетяна Петрівна, вчитель християнської етики Оржівського ліцею Пастушенко Лариса Федорівна, вчитель фізичної культури Клеванського ліцею №2 Лук’янова Наталія Олександрівна, група учителів початкових класів Клеванського ліцею №1 під керівництвом учителя Середи Ніли Михайлівни. Подяки, грамоти та солодощі дарували учасникам ярмарку, які отримали від відділу освіти культури туризму, молоді і спорту Клеванської селищної ради. Нагороди вручали начальник відділу Юлія Мельник та спеціаліст відділу освіти Олени Бакун. По завершенню свята діти роздали усім присутнім в залі сувеніри-ангелочки, як символ добра, спокою і миру в Україні.