Курси підвищення кваліфікації керівників та педагогічних працівників ІРЦ

Дата: 18.02.2019 12:32

З 11 лютого 2019 року, на базі навчально-методичного центур профтехосвіти в Рівненській області здійснюється начання на курсах підвищення кваліфікації керівників та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів. Ініціатором та організатором цього заходу виступив Клеванський ІРЦ Клеванської ОТГ.

Навчання на курсах підвищення кваліфікації проводять викладачі Інституту спеціальної педагогіки та психології ім. М.Ярмаченка НАПН України, провідної наукової установи у складі Національної Академії Педагогічних Наук України: Литовченко С.В. - канд. пед. наук, ст. наук. співробітник, завдувач відділу освіти дітей з порушеннями слуху, Федоренко О.Ф. - канд. пед. наук, ст. наук. співробітник, Данілавічютє Е. А. - канд. пед. наук, ст. наук. співробітник, завідувач відділу логопедії, Гладченко І.В. - канд. пед. наук, ст. наук. співробітник, Ярмола Н.А. канд. пед. наук, ст. наук. співробітник.