Ліловий День Валентина

Дата: 15.02.2019 08:37

14 лютого, коли до весни залишається ще два тижні безкінечно мокрого снігу, важких хмар та дрібної холодної сльоти, дуже хочеться довгоочікуваного сонечка, співу птахів та ніжних квітів. Саме у цей час ми відмічаємо тепле свято, яке люблять і дорослі і діти -  День Святого Валентина. Разом з тим, ось уже кілька років поспіль, в День усіх закоханих ми святкуємо Міжнародний день дарування книг, який стає все більш і більш популярним у нашій країні. Cтало чудовою традицією: на День Валентина дарувати гарну книгу, в середину якої можна покласти оригінальну листівочку зроблену власноруч.

Щоб поєднати ці дві події, подарувати радість користувачам та привернути до книгозбірні увагу жителів селища - у читальному залі відділу обслуговування публічної бібліотеки Клеванської селищної ради для користувачів був проведений творчий майстер-клас по виготовленню саморобних сердечок «Ліловий день Валентина». Родзинкою даного заходу був дійсно не червоний та рожевий кольори, а незвичайний, загадковий – той, що ламає стереотипи.

На захід були запрошені діти та батьки. У дружній теплій атмосфері малята готували для своїх найрідніших людей чудові весняні листівочки.  А матусі мали можливість не лише спостерігати за процесом виготовлення, але й допомогти бібліотекарям працювати з дітками. Адже не всі ще вміють рівненько малювати контури,  майстерно вправлятися з ножицями та акуратно наносити клей. Тож допомога потрібна! І ми - щиро раді співпраці.

Найбільше нас вразило те, що дітки були з різних шкіл і фактично не знайомі між собою. Але об`єднані спільною працею, приємною бесідою та радісними усмішками, вони зуміли створити чудову активну групу, з якою було приємно і легко працювати.

Отож, лілові валентинки чекають на Вас дорогенькі матусі і татусі. Вини розкажуть Вам про безмежну любов, яка живе у маленьких сердечках.

Ірина Громик,
бібліотекар відділу обслуговування