Грант для студентів Рівненської області для сплати навчання в 2019-2020 роках

Дата: 08.02.2019 11:36

До уваги студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної, контрактної та бюджетної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контрактників та бюджетників*.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Переглянути пресс конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q

Переглянути як проходив Scholarship-2018, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@scholarship.in.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні

Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

З повагою, Юлія Валуєва
менеджер проекту
Scholarship в Україні

p.s. Перший етап конкурсу Scholarship в Україні підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 30 ВУЗів, громадьскі організації та онлайн ЗМІ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)