Голокост – шрам на серці людства

Дата: 23.01.2019 10:11

У зв’язку з відзначенням Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Публічній бібліотеці Клеванської селищної ради відділ обслуговування дітей підготував тематичні заходи для всіх бажаючих, хто цікавиться фактами історичної долі жертв Голокосту. Голокост— переслідування і масове знищення євреїв і ромів у Німеччині під час Другої Світової війни. Традиційно жертвами Голокосту вважаються 6 мільйонів євреїв Європи. У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію «Пам’ять про Голокост», що проголосила 27 січня Міжнародним. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. До цієї дати у Публічній бібліотеці Клеванської селищної ради відділ обслуговування дітей провів годину пам’яті «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ», та оформлена книжкова виставка “Голокост – шрам на серці людства”.