Новорічні свята

Дата: 23.01.2019 09:54

Новорічні свята завжди дарують нам приємне казкове відчуття. Традиції та обряди українського народу дуже колоритні та надзвичайно красиві. Про них хочеться багато читати, слухати. І кожного разу з глибин книжкового моря ми дізнаємось про щось нове, старе, забуте.

В Публічній бібліотеці Клеванської селищної ради для популяризації корисної інформації розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «З Новим роком та Різдвом Христовим», де запропоновані книги та періодичні видання, в яких можна знайти історичне освітлення народних традицій та звичаїв, зокрема новорічних та різдвяних свят. Про давно забуті традиції українського народу, колядки, щедрівки, віншування, страви, тощо. А на сторінках сучасних журналів запропоновані поради для святкового оформлення та декорування будинків, сервірування столів, прикрашання ялинки, рецепти вишуканих святкових страв: куті, м`ясних виробів, салатів, імбирного печива, кексів та усіляких смаколиків.

Разом з тим працівникам бібліотеки захотілося потішити користувачів креативною ялинкою. Для цього в читальному залі книгозбірні оформлена книжкова інсталяція «Святкове дерево».