У єдності сила

Дата: 23.01.2019 09:45

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить

Нам берегти тебе, соборну і єдину,

І нам твою історію творить.

День Соборності України – національне свято країни, що відзначається щороку 22 січня. В цьому році український народ відзначає 100 років від часу проголошення Акта про об’єднання Української Народної Республіки і Західної-української Народної Республіки в єдину незалежну державу. Саме до цієї дати в публічній бібліотеці-філіалі смт Клевань-1 Клеванської селищної ради проведено патріотичний захід «У єдності сила». Ведучі заходу Валерія Панчелюга та Богдана Захарченко розповіли цікаві факти возз’єднання УНР та ЗУНР.

Завідувач філіалу Наталія Жиденко наголосила, що здобутки попередніх поколінь продовжують своє життя в поколіннях прийдешніх. Вони допомагають зберігати найсвятіше – пошану до наших батьків, дідів, справу боротьби за українську державу.

Учні 6-го класу Богдана Захарченко, Валерія Панчелюга, Михайло Вакулюк та учениця 4-го класу Софія Крижовець Клеванської санаторної школи-інтернат для дітей з серцево-судинними захворюваннями прочитали вірші про України: Красовська Я. «Моя Україна», Криштопа А. «Я люблю свою Україну», Полтавець А. «Батьківщина», Жеребілова М. «Моїй Україні».

Прозвучала пісня Тіни Кароль «Україна – це ти». Завершився захід переглядом тематичної виставки «Україна – єдина країна».

Соборність – це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.

Ірина Жиденко, бібліотекар публічної бібліотеки-філіалу смт Клевань Клеванської селищної ради