ЗНО з української мови та літератури

Дата: 25.01.2019 09:49

Інститут на виконання плану роботи, п. 2.3 «Організація та проведення РR – кампанії з питань ЗНО-2019» плану роботи з підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Рівненській області на 2018-2019 н. р., затвердженого спільним наказом Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 03.10.2018 № 362/123-о «Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році» повідомляє, що продовжує інформування педагогічних працівників, учнів 11-х класів закладів ЗСО, учнів, студентів ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., які у 2019 році складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання (ДПА у формі ЗНО) щодо підготовки до участі у процедурах.

Інформуємо, що колеги з Дніпропетровського РЦОЯО записали відеоролик щодо підготовки до ЗНО з української мови та літератури «Нюанси виконання завдань різних типів на ЗНО з української мови і літератури».