Вакантні посади (завершено)

Дата: 24.12.2020 10:24

Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

• провідний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради – 1 посада.

Вимоги до кандидата:

У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу юридичну освіту не нижче ступеня бакалавра,  стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвідом роботи на керівних посада підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 2  років, досконало володіють державною мовою та вміння  роботи за комп'ютером.

• начальник відділу «Служба у справах дітей» Клеванської селищної ради – 1 посада.

Вимоги до кандидата:

У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу педагогічну освіту не нижче ступеня  магістра, спеціаліста, стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвідом роботи на керівних посада підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 2  років, досконало володіють державною мовою та вміння  роботи за комп'ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
4. Автобіографія;
5. Копія документу про освіту з додатками;
6. Копія документа, що посвідчує особу ( копія паспорта громадянина України);
7.Копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» в електронному вигляді;
9. Копія трудової книжки (завірена за місцем роботи)

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт.Клевань, вул.І.Франка, 20, тел.27-18-72.

Заяви на участь у конкурсі приймаються до 23 січня 2021 року включно.