Посада спеціаліста І категорії

Дата: 01.10.2018 16:08

оновлено

Клеванська селищна рада Рівненського району Рівненської області просить розмістити у черговому номері газети «Слово і час» оголошення наступного змісту:

"Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

• спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової  звітності Клеванської селищної ради – 1 посада.

У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають  вищу освіту не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи, що досконало володіють державною мовою та вмінням  роботи за комп'ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

2. Заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4х6 см;

4. Автобіографія;

5. Копія документу про освіту з додатками;

6. Копія документа, що посвідчує особу ( копія паспорта громадянина України);

7.Копія військового квитка (для військовослужбовців та     військовозобов’язаних);

8. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» в електронному вигляді відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції»;

9. Копія трудової книжки (завірена за місцем роботи)

Додаткову інформацію щодо основних  функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт.Клевань, вул.І.Франка, 20, тел.27-18-72.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення про конкурс (до 31 жовтня 2020 року включно).