Привітання селищного голови християн західного обряду зі святом народження Ісуса

Дата: 25.12.2018 07:19

Щиро вітаю з Різдвом Христовим усіх жителів Клеванської громади та гостей, які вже дочекалися світлого свята народження Ісуса – християн західного обряду!

Бажаю щоб разом із теплим вогником різдвяної свічки до кожного дому на весь наступний рік прийшли мир і добробут, радість і взаєморозуміння, любов і затишок.

Хай диво вертепу і передзвін колядок дадуть наснагу долати всі труднощі і бути щасливими!
Нехай у благословенні святкові дні  всі ваші молитви та побажання долинуть до неба і зійдуть Божим благословінням на ваших рідних та близьких.

Нехай буде вдосталь радості, щасливого сміху, здоров’я, нехай у нашій країні нарешті запанує мир, а всі захисники повернуться до рідних домівок.

Нехай кожен день буде наповнений здоров’ям, родинним теплом і затишком, душевним спокоєм та життєвим оптимізмом.

Селищний голова: Д.Жовтянський

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)