Перемога на міжнародному конкурсі вокального мистецтва

Дата: 30.11.2018 11:57

16-17 листопада у Київській області (село Мар’янівка) відбувся міжнародний конкурс вокального мистецтва ім. І.С. Козловського «Пошук нового звучання». Конкурс проходив при підтримці Глобального Договору ООН в Україні та Українського культурного фонду, у ньому взяли участь більше 140 учасників. Клевань представили солістка Лілія Бугайчук та ансамбль «Горицвіт», які є учнями Клеванської музичної школи Клеванської громади. Ансамбль «Горицвіт» посіли ІІ місце, Лілія Бугайчук отримала відзнаку «Переможець номінації», а також керівник Олена Єсип була відзначена подякою за підготовку лауреата міжнародного конкурсу вокального мистецтва ім. І.С. Козловського.