КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД (ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ІРЦ)

Дата: 06.12.2018 10:54

Комунальна установа «Клеванський інклюзивно-ресурсний центр» Клеванської
селищної ради Рівненського району Рівненської області оголошує конкурс на заміщення
вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи "Клеванський інклюзивно-ресурсний центр" Клеванської селищної ради

Повне найменування: комунальна установа «Клеванський інклюзивно – ресурсний центр» Клеванської селищної ради
Рівненського району Рівненської області
Місцезнаходження:  35312, смт. Клевань, вул. Заводська, 3.
Найменування посади:
- вчитель-логопед – 2 штатні одиниці;
- вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) – 1 штатна одиниця;
- вчитель-дефектолог (тифлопедагог) – 1 штатна одиниця;
- вчитель-дефектолог (сурдопедагог) – 1 штатна одиниця;
- вчитель-реабілітолог - 1 штатна одиниця;
- практичний психолог – 2 штатні одиниці;
Умови оплати праці:

• на оплату праці педагогічних працівників ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога тифлопедагога, а також практичного психолога;

Перелік документів для участі у конкурсі:

1. копію паспорта громадянина України;
  2. письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  3. копію трудової книжки;
  4. копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. письмова згода на збір та обробку персональних даних;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право подати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення, з 06.12.2018 року по 25.12.2018 року включно за адресою: вулиця Заводська, 5, смт Оржів, Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: Учасникам конкурсу про дату та місце проведення конкурсу буде  повідомлено додатково.

Етапи проведення конкурсу:

• прийняття рішення про оголошення конкурсу;
  • оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації відповідної адміністративнотериторіальної одиниці;
  • прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
  • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам
  • затвердження складу конкурсної  комісії;
  • проведення іспиту та визначення його результатів;
  • проведення співбесіди та визначення її результатів;
  • визначення переможців конкурсного відбору;
  • оприлюднення результатів конкурсу.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.

Бакун Олена Петрівна – спеціаліст І категорії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спотру Клеванської селищної ради (тел. 27-41-53, 27-41-30), електронна пошта:osvita.klevan@gmail.com.