Користуватися в опалювальний сезон пільгою чи субсидією

Дата: 16.11.2018 11:50

Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на її думку, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги, то необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно буде подати заяву для призначення субсидії.

Підставою для надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення, яке вказує, до якої категорії пільговиків належить та чи інша особа, яка знижка з оплати за житлово-комунальні послуги їй належить.

При пільговій оплаті за послуги квитанції мешканцям надходять уже з урахуванням знижки.

Хто має право на комунальну знижку від держави?

Основними категоріями пільговиків є:

• учасники війни (50% знижка);

• члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (50% знижка);

• особи, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, їх вдови (вдівці) (100% знижка);

• багатодітні сім’ї (50% знижка);

• учасники бойових дій (75% знижка);

• особи з інвалідністю внаслідок війни (100% знижка);

•  ліквідатори аварії на ЧАЕС та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорії (50% знижка);

• жертви нацистських переслідувань (знижка від 50 до 100%);

• діти війни (25% знижка).

У яких випадках вигідніше користуватися пільгами зі сплати ЖКП, а в яких – субсидією.

В даному випадку пенсіонеру вигідніше користуватися пільгою учасника бойових дій.

У цьому випадку подружжю пенсіонерів вигідніше користуватися субсидією.

За матеріалами Рівненської ОДА

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)