Привітання селищного голови з Всеукраїнським Днем дошкілля

Дата: 30.09.2018 08:51

Шановні працівники закладів дошкільної освіти !
Сердечно вітаю вас із професійним святомВсеукраїнським Днем дошкілля.

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

З нагоди свята хочеться висловити теплі слова вдячності на адресу вихователів, методистів, нянечок та всіх працівників дошкільних закладів .
Бажаю Вам міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив.

Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Селищний голова: Д.Жовтянський

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)