Клеванська ОТГ - серед учасників Програми «U-LEAD з Європою».

Дата: 28.09.2018 08:42

Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, уважно проаналізувала усі заявки від органів місцевого самоврядування, що надійшли для отримання допомоги на створення / модернізацію ЦНАП, та відібрала кандидатів для участі у 2 раунді.

Клеванська громада - отримала статус "відібрані громади" та отримуватиме допомогу у створенні ЦНАП.

(малюнок - посилання на сторінку громади в Програмі)

Наступні дати реалізації - посилання

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)