Результат проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №2"

Дата: 07.09.2018 22:37

Згідно наказу відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту був оголошений конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЗЗСО "Клеванський ліцей №2". Станом на 31 серпня були подані документи від одного претендента - Демидович Наталії Антонівни. За результатами проведеного конкурсу, який відбувся сьогодні 07 вересня 2018 року, конкурсна комісія рекомендувала відділу укласти контракт з переможцем терміном на 6 років згідно статті 26 Закону України "Про загальну середню освіту".

До відома, згідно рішення Клеванської селищної ради від 27 червня 2018 року № 177 "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Клеванської селищної ради" ведеться протокол засідання, а також проводиться відеофіксація конкурсного відбору.

Протокол засідання конкурсної комісії №3 Клеванський ліцей №2