КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ (КЕРІВНИК ЗАКЛАДУ ІРЦ)

Дата: 30.08.2018 11:48

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Клеванський інклюзивно-ресурсний центр" Клеванської селищної ради (далі – директор ІРЦ).

Повне найменування:

комунальна установа «Клеванський інклюзивно – ресурсний центр» Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області

Місцезнаходження:

35312, смт. Клевань, вул. Заводська, 3.

Найменування посади:

директор комунальної установи «Клеванський інклюзивно – ресурсний центр» Клеванської селищної ради

Умови оплати праці:

• на оплату директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • стаж роботи за фахом не менше п’яти років;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів для участі у конкурсі:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку працівника (форма П-2).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі можуть подати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі;

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення, з 30.08.2018 року по 18.09.2018 року включно за адресою: вулиця

Заводська, 5, смт Оржів, Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області.
          Дата і місце проведення конкурсного відбору:

Учасникам конкурсу про дату та місце проведення конкурсу буде  повідомлено додатково.

Етапи проведення конкурсу:

• прийняття рішення про оголошення конкурсу;
    • оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації відповідної адміністративнотериторіальної одиниці;
    • прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі;
    • попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
    • затвердження складу конкурсної  комісії;
    • проведення іспиту та визначення його результатів;
    • проведення співбесіди та визначення її результатів;
    • визначення переможця конкурсного відбору;
    • оприлюднення результатів конкурсу.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі.

Ваколюк Віталій Вікторович - провідний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спотру Клеванської селищної ради (тел. 27-41-53, 27-41-30), електронна пошта:osvita.klevan@gmail.com.