Конкурс(и) на заміщення вакантної посади (4 посади)

Дата: 21.07.2018 16:46

Клеванська селищна рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

• начальник відділу організаційного забезпечення

Клеванської селищної ради – 1 посада.

Вимоги до кандидата:
У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, досконало володіють державною мовою, вміння роботи за комп`ютером.

• провідний спеціаліст відділу фінансів, економіки та інвестицій

Вимоги до кандидата:
У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу економічну (економіка підприємства) чи бухгалтерську (облік та аудит) освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи на державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, досконало володіють державною мовою, вміння роботи за комп`ютером.

• спеціаліст І категорії відділу фінансів, економіки та інвестицій

Вимоги до кандидата:
У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають базову вищу економічну освіту (економіка підприємництва) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконало володіють державною мовою, вміння роботи за комп`ютером.

• спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Вимоги до кандидата:
У конкурсі, який проводиться шляхом іспиту, можуть брати участь громадяни України, які мають базову вищу бухгалтерську освіту (облік і аудит) за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи, досконало володіють державною мовою, вміння роботи за комп`ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії селищної ради такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  2. заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  3. дві фотокартки розміром 4х6 см;
  4. автобіографія;
  5. копія документу про освіту з додатками;
  6. копія документа, що посвідчує особу ( копія паспорта громадянина України);
  7. копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
  8. декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України «Про запобігання корупції» в електронному вигляді;
  9. копія трудової книжки (завірена за місцем роботи)

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за адресою: смт.Клевань, вул.І.Франка, 20, тел.27-11-33.
Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня розміщення оголошення про конкурсу (до 17 серпня 2018 року включно).

Нестерук І.П.
27-11-87