Проект "інфраструктурної субвенції для ОТГ"

Дата: 04.09.2018 10:29

З початку вересня 2018 року в смт. Клевань почалася реалізація проекту "Капітальний ремонт скверу по вул. Залізничній в центральній частині смт. Клевань Рівненського р-ну Рівненської обл." за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році згідно наступних нормативно-правових положень:

• Постанова Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 №200 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад” (із внесеними змінами постановами Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 №410, від 4 квітня 2018 № 242)
  • Наказ Мінрегіону від 05.04.2016 № 82 “Про затвердження форми проектної заявки на проект, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ” (зі змінами від 19.05.2017 №124)

Нижче наведено об`ємно-просторове рішення, подане у проектно-кошторисній документації.

Передбачається провести капітальний ремонт скверу, що включає в себе облаштування пішохідних доріжок, тротуарів, майданчиків для відпочинку мешканців, посадка газонів, квітників, дерев та кущів, встановлення декоративних ліхтарів та лавок.

Проект відповідає заходам програми благоустрою населених пунктів, розробка та реалізація якої зазначена у Завданні Пункту 2 розділу 2.4 Програми соціально-економічного та культурного розвитку Клеванської селищної ради, затвердженої рішенням сесії 7 скликання від 22-12-2017 за №40.

Реалізація заходів не матиме негативних впливів на навколишнє середовище. Технології, що застосовуватимуться, є сучасними та безпечними.

Завершення проекту супроводжуватиметься громадською акцією – урочистим відкриттям нового скверу.

Нижче подані документи кошторисної документації

та експертизи

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ЗВЕДЕНИЙ КОШТОРИСНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ОБ`ЄКТА БУДІВНИЦТВА