Привітання селищного голови з початком навчального року та Днем знань

Дата: 01.09.2018 08:14

Дорогі учні, педагоги, батьки!
Від усього серця вітаю вас із початком навчального року та Днем знань!

Це чудовий час, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги.

Глибоко вірю, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху, та прославите нашу громаду своъми знаннями та навичками.
Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Сподіваюся, що цей День стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

З нагоди свята бажаю вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Селищний голова Д.Жовтянський

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)